DWIE PREMIERY MITSUBISHI Z GENEWY ZOSTANĄ POKAZANE W POZNANIU!

Firma Mitsubishi Motors zaprezentowała w Genewie aż 4 premiery samochodów. Dziennikarze i miłośnicy motoryzacji mogli podziwiać najpopularniejsze SUV-y spod znaku Trzech Diamentów – Mitsubishi ASX, studyjny SUV Mitsubishi Engelberg Tourer, najnowsze wcielenie pickupa Mitsubishi L200 oraz nowatorski system Dendo Drive House. Dwie genewskie premiery Mitsubishi będą miały swój przedpremierowy pokaz podczas Poznać Motor Show już 28 marca!

Nowe Mitsubishi ASX 2020 i L200 2020 – obydwa modele zadebiutują w polskich salonach sprzedaży już tej jesieni.

Mitsubishi ASX 2020 został poddany gruntowanym zmianom stylistycznym, które nadały mu charakterystycznych cech typowych dla najnowszych modeli marki. Zmiany widoczne są w przednim pasie z nowymi reflektorami, zderzakiem i chromowanym grillem, a z tyłu w konstrukcji ledowych lamp izderzaka. Wewnątrz znajdziemy nowy system multimedialny, który zyskał nowy 8-calowy wyświetlacz dotykowy i opcjonalną nawigację TomTom. Wkrótce zadebituje także aplikacja na smartfona umożliwiająca zdalny dostęp do wielu informacji o kondycji auta i jego obsłudze. Nowością jest benzynowy silnik z systemem zmiennych faz rozrządu o pojemności 2.0 litra, który wspólpracuje z automatyczną przekładnią CVT ze sportowym trybem pracy i 6 przełożeniami oraz z 5-biegową skrzynią manualną. Mitsubishi ASX 2020 będzie dostępne  z napędem na jedną lub dwie osie.

Nowy model Mitsubishi L200,  który słynie z wytrzymałości i niezawodności, zaprojektowano zgodnie z filozofią „Engineered Beyond Tough”. Nowy model zwraca uwagę masywną stylistyką przedniej części nadwozia. Najnowsza generacja systemu napędu 4WD  zapewnia lepsze zdolności terenowe, między innymi dzięki z nowej funkcji Off-Road, która pozwoli na wybór jednego z 4 trybów pracy układu: Gravel (szuter), Mud/Snow (błoto/śnieg), Sand (piasek) i Rock (kamienie). Nowy model oferuje również znaczące ulepszenia w zakresie komfortu i własności jezdnych i korzysta z zaawansowanych technologii bezpieczeństwa aktywnego.  Jednostka napędowa nowego to Mitsubishi L200 to nowoczesny turbodiesel o pojemności 2.2-litra, współpracujący z 6-biegową automatyczną lub manualną przekładnią, zapewniający dynamiczne przyspieszenie i cichszą pracę całego układu napędowego. Silnik wykorzystuje wodny roztwór dodatku SCR AdBlue® *2 w procesie redukcji emisji tlenków azotu (NOx) z układu wydechowego i spełnia normy EURO 6d-TEMP.

Oto relacje ze światowych debiutów i stoiska Mitsubishi Motors w Genewie wraz z zapowiedzią poznańskich przedpremierhttps://press.mitsubishi.pl/wideo/kategoria/14682 i https://press.mitsubishi.pl/wideo/kategoria/14682

Podziel się z innymi tym wpisem

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Aktualności

Promocje

Case study