1logo-opel
2harley
3logo-mitsubishi
4logo-suzuki
7logo-samochody-uzywane
8logo_bit

MACIUŚ LICZY NA NASZE WSPARCIE. NA OPERACJĘ POTRZEBUJE 300 TYS. ZŁ

MACIUŚ LICZY NA NASZE WSPARCIE. NA OPERACJĘ POTRZEBUJE 300 TYS. ZŁ

Pięcioletni Maciek Rogala cierpi na niedorozwój lewej nóżki – PFFD, która jest o 5 centymetrów krótsza od prawej. Niestety wada może się tylko pogłębiać. Jest jednak szansa na to aby chłopiec miał normalne życie. Potrzebna jest kosztowna operacja.

Kiedy po raz pierwszy usłyszałam o amputacji nóżki Maciusia, obiecałam sobie, że zrobię wszystko, aby do niej nie dopuścić. Dzisiaj jestem w połowie drogi po zdrowie mojego synka. Niestety – przede mną stoi przeszkoda, której sama nie pokonam. 2 lata temu odbyła się pierwsza operacja. Po tym czasie powinna odbyć się druga – ta ostatnia. Jeżeli do niej nie dojdzie, wszystko pójdzie na marne, a Maciuś straci szansę na zdrowie – mówi Paulina Majcher mama chłopca.

Jedyną szansą dla chłopca na odzyskanie pełnej sprawności, jest przeprowadzenie kolejnej skomplikowanej operacji. Dr Paley z USA to jedyny lekarz na świecie, który zdecydował się na przeprowadzenie operacji i tym samym dał szansę Maćkowi na normalne życie. Na drodze do szczęścia Maćka i całej jego rodziny, stoją dwie przeszkody: czas i pieniądze. Operacja została wyznaczona na 8 sierpnia 2019 roku, choć powinna odbyć się już rok temu. Do tego czasu konieczne jest zebranie prawie 300 000 zł.

Wiele osób zaangażowało się do tej pory w pomoc małemu Maćkowi, poprzez organizowane zbiórki w serwisie siępomaga.pl i za pośrednictwem Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą, rodzinie udało się zebrać 80% potrzebnej kwoty.

Nie mogliśmy przejść obojętnie obok krzywdy Maćka Rogali. Postanowiliśmy wesprzeć chłopca w ramach programu Pomaganie Przez Naprawianie i przekazać pieniądze – 1% wartości usług serwisowych wykonanych w naszej firmie w kwartale 2 2019 roku – mówi Małgorzata Matuszewska – manager w firmie Motor Centrum Sp. z o.o.  W ten sposób każdy z naszych klientów włączył się w pomoc Maćkowi.

Jeśli chcą Państwo wesprzeć Maćka, zachęcamy do odwiedzenie strony https://www.siepomaga.pl/nozka-maciusia

Podziel się z innymi tym wpisem

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Aktualności

Promocje

Case study