MACIUŚ LICZY NA NASZE WSPARCIE. NA OPERACJĘ POTRZEBUJE 300 TYS. ZŁ

MACIUŚ LICZY NA NASZE WSPARCIE. NA OPERACJĘ POTRZEBUJE 300 TYS. ZŁ

Pięcioletni Maciek Rogala cierpi na niedorozwój lewej nóżki – PFFD, która jest o 5 centymetrów krótsza od prawej. Niestety wada może się tylko pogłębiać. Jest jednak szansa na to aby chłopiec miał normalne życie. Potrzebna jest kosztowna operacja.

Kiedy po raz pierwszy usłyszałam o amputacji nóżki Maciusia, obiecałam sobie, że zrobię wszystko, aby do niej nie dopuścić. Dzisiaj jestem w połowie drogi po zdrowie mojego synka. Niestety – przede mną stoi przeszkoda, której sama nie pokonam. 2 lata temu odbyła się pierwsza operacja. Po tym czasie powinna odbyć się druga – ta ostatnia. Jeżeli do niej nie dojdzie, wszystko pójdzie na marne, a Maciuś straci szansę na zdrowie – mówi Paulina Majcher mama chłopca.

Jedyną szansą dla chłopca na odzyskanie pełnej sprawności, jest przeprowadzenie kolejnej skomplikowanej operacji. Dr Paley z USA to jedyny lekarz na świecie, który zdecydował się na przeprowadzenie operacji i tym samym dał szansę Maćkowi na normalne życie. Na drodze do szczęścia Maćka i całej jego rodziny, stoją dwie przeszkody: czas i pieniądze. Operacja została wyznaczona na 8 sierpnia 2019 roku, choć powinna odbyć się już rok temu. Do tego czasu konieczne jest zebranie prawie 300 000 zł.

Wiele osób zaangażowało się do tej pory w pomoc małemu Maćkowi, poprzez organizowane zbiórki w serwisie siępomaga.pl i za pośrednictwem Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą, rodzinie udało się zebrać 80% potrzebnej kwoty.

Nie mogliśmy przejść obojętnie obok krzywdy Maćka Rogali. Postanowiliśmy wesprzeć chłopca w ramach programu Pomaganie Przez Naprawianie i przekazać pieniądze – 1% wartości usług serwisowych wykonanych w naszej firmie w kwartale 2 2019 roku – mówi Małgorzata Matuszewska – manager w firmie Motor Centrum Sp. z o.o.  W ten sposób każdy z naszych klientów włączył się w pomoc Maćkowi.

Jeśli chcą Państwo wesprzeć Maćka, zachęcamy do odwiedzenie strony https://www.siepomaga.pl/nozka-maciusia

Podziel się z innymi tym wpisem

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Aktualności

Promocje

Case study