Opel
Wyprzedaż rocznika 2018

Na jakie rabaty mogą liczyć klienci Opla? Tradycyjnie największą popularnością w ofercie wyprzedaży rocznika cieszy się Astra, którą aktualnie można nabyć z rabatem do 15 500 zł. Na drugim miejscy plasują się modele crossoverów z rodziny X tj. Mokka X, Grandland X i Crossland X, których rabaty sięgają odpowiednio 9 000 zł, 15 000 zł i 9 000 zł.

Kusząco wygląda również oferta na mniejsze modele, idealnie sprawdzające się w warunkach miejskich. Cena Opla Corsy zaczyna się już od 35 300 zł, natomiast rabat na nowego Opla Adam sięga 4 500 zł.

Dużym zainteresowaniem cieszy się również, nowy w salonie Opel Motor Centrum, model Combo Life.
Ten pojemny bogato wyposażony 5 lub 7 osobowy samochód dla rodziny i biznesu, można nabyć z korzyścią
do 18 400 zł. Cena wyjściowa modelu to 64 400 zł.

Nie można pominąć również samochodów dostawczych. Do salonu Opel Motor Centrum, możecie zgłosić się również po wyspecjalizowane samochody Vivaro i Movano, pod indywidualne potrzeby klientów.

– Na swoim koncie mamy realizacje takie jak: zabudowy skrzyniowe z plandeką i kabiną sypialną, lawety z najazdami, kontenery meblowe, piekarnicze, izotermiczne i chłodnicze, skrzynie/wywrotki z kabiną załogową i wiele innych – mówi Przemysław Muchowski, Kierownik Salonu  Opel Motor Centrum

 

Podziel się z innymi tym wpisem

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Aktualności

Promocje

Case study