POMAGANIE PRZEZ NAPRAWIANIE

Celem autorskiego programu Motor Centrum – Pomaganie Przez Naprawianie, jest wsparcie fundacji pożytku publicznego, w tym osób chorych, inicjatyw społecznych i innych akcji, mających na celu niesienie pomocy osobom potrzebującym, mieszkającym w woj. pomorskim.

Jak działa program Pomaganie Przez Naprawianie?

Motor Centrum przekazuje 1% swojego przychodu, uzyskanego w wyniku realizacji usług serwisowych, wykonywanych w siedzibie firmy.Oznacza to, że serwisując swój samochód marki Opel, Mitsubishi, Suzuki lub motocykl Harley-Davidson w Motor Centrum, Ty również pomagasz!

Z początkiem stycznia 2019 roku program Pomaganie Przez Naprawianie wszedł w czwarty rok jego realizacji. Przez trzy lata spełnialiśmy marzenia i  finansowaliśmy zakup niezbędnych do funkcjonowania fundacji specjalistycznych sprzętów medycznych. Dane nam było poznać wspaniałych ludzi, dzięki którym fundacje funkcjonują i niezachwianie realizują swoje statuty. Ludzi głęboko przekonanych o słuszności misji jaka im przyświeca.

Patrząc wstecz na mijający rok ponownie odczuwamy ogromną satysfakcję z pomocy, jakiej udało nam się udzielić fundacjom. Ogromna wdzięczność, jaką każdorazowo otrzymujemy, jest dla nas niezmiennym motorem do dalszych działań.Z niecierpliwością oczekujemy tego, co przyniesie następny rok działania programu Pomaganie Przez Naprawianie.