POMAGANIE PRZEZ NAPRAWIANIE

Celem autorskiego programu Motor Centrum – Pomaganie Przez Naprawianie, jest wsparcie fundacji pożytku publicznego, w tym osób chorych, inicjatyw społecznych i innych akcji, mających na celu niesienie pomocy osobom potrzebującym, mieszkającym w woj. pomorskim.

Jak działa Program Pomaganie Przez Naprawianie?

Motor Centrum przekazuje 1% swojego przychodu, uzyskanego w wyniku realizacji usług serwisowych wykonywanych w siedzibie firmy.
Oznacza to, że serwisując swój samochód marki Opel, Mitsubishi, Suzuki lub motocykl Harley-Davidson w Motor Centrum, Ty również pomagasz!

Z początkiem stycznia 2019 roku program Pomaganie Przez Naprawianie wejdzie w czwarty rok jego realizacji. Przez trzy lata spełnialiśmy marzenia i  finansowaliśmy zakup niezbędnych do funkcjonowania fundacji specjalistycznych sprzętów medycznych. Dane nam było poznać wspaniałych ludzi, dzięki którym fundacje funkcjonują i niezachwianie realizują swoje statuty. Ludzi głęboko przekonanych o słuszności misji jaka im przyświeca.

Patrząc wstecz na mijający rok ponownie odczuwamy ogromną satysfakcję z pomocy, jakiej udało nam się udzielić fundacjom. Ogromna wdzięczność, jaką każdorazowo otrzymujemy, jest dla nas niezmiennym motorem do dalszych działań. Z niecierpliwością oczekujemy tego, co przyniesie następny rok działania programu Pomaganie Przez Naprawianie.